Teknolojinin gelişmesi ve internet sektörünün hızla büyümesiyle beraber yeni bir iş kolu olarak ortaya çıkan SEO danışmanlığı, firmaların, hizmetlerini anlatan ilgili anahtar kelimelerde Google’da üst sıralarda çıkarak daha fazla görüntülenmesini ve potansiyel müşterilerine daha hızlı bir şekilde ulaşmasını hedefler. Bill Gates’in 2016 yılının son ayında yaptığı açıklamada yükseliş trendinde olan mesleklerden birinin de SEO danışmanlığı olduğunu ifade etmiştir.

Arama motorları zaman zaman duyurdukları güncellemelerle, web sitesi sahiplerini kendi ilkelerine uymaya ve bu doğrultuda çalışma yapmaya teşvik etmektedir. Google’ın yayınladığı güncellemeleri takip ederek web sitesinde gerekli değişiklikleri yapan siteler, Google tarafından sevilen siteler arasına girmeyi başarmaktadır.

SEO çalışmalarında temel prensip doğallıktır. Arama motorları kısa vadede olmasa da uzun vadede her zaman doğal ve organik olan sitelerin yanında olmuştur. Hızlı bir SEO çalışması yapıp kısa sürede üst sıralara çıkmak mümkün olabilir; fakat bu durum kalıcı olmayacaktır. SEO çalışmasını zamana yaymak ve doğal yollarla gerçekleştirmek her zaman pozitif yönde katkı sağlayacaktır. SEO çalışmalarımda programlar, botlar vs. araçlar kesinlikle kullanmamakta ve bütün çalışmaları organik bir şekilde yürütmekteyim.

Hiçbir kuruma bağlı olmadan bireysel ve bağımsız olarak çalışmaktayım.

SEO Danışmanlığı hizmeti almak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. Teklif kısa sürede mail adresinize gönderilecek ve size telefonla bildirim yapılacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir ?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), sitelerin arama motorlarında reklamsız bir şekilde organik yollarla üst sıralarda çıkmasını sağlayan çalışmalar bütünüdür. Bu çalışmada baz alınan esas site Google’dır. Google’ın esas alınmasının temel sebebi de ülkemizde yaygın olarak kullanılmasıdır. Bir şirket için Google’da üst sıralarda çıkmak ciddi anlamda bir prestij ve gelir getirisine sahiptir.

Neden Ben ?

Arama motorları zaman zaman duyurdukları güncellemelerle, web sitesi sahiplerini kendi ilkelerine uymaya ve bu doğrultuda çalışma yapmaya teşvik etmektedir. SEO Danışmanlığı’nı yaptığım web sitelerinde bütün bu güncellemeleri baz almaktayım.

SEO çalışmalarında temel prensip doğallıktır. Arama motorları kısa vadede olmasa da uzun vadede her zaman doğal ve organik olan sitelerin yanında olmuştur. Hızlı bir SEO çalışması yapıp kısa sürede üst sıralara çıkmak mümkün olabilir; fakat kalıcı olmayacaktır. SEO çalışmasını zamana yaymak ve doğal yollarla gerçekleştirmek her zaman pozitif yönde katkı sağlayacaktır. SEO çalışmalarımızda programlar, botlar vs. araçlar kesinlikle kullanmamakta ve bütün çalışmaları organik bir şekilde yürütmekteyiz.

Danışmanlık Süreci Nasıl Yürütülür ?

– SEO Danışmanlığı almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurup gönderirsiniz.
– Başvurunuz ulaştıktan sonra siteniz ve anahtar kelimeleriniz detaylıca incelenir ve size aylık/3 aylık olmak üzere teklif gönderilir.
– Teklif tarafınızca onaylanıp ödeme havale/eft yoluyla tarafımıza yapıldıktan sonra site içi eksiklikler ve yapılması gerekenler ayrıntılı olarak size gönderilir.
– Sitenizin yönetim paneline hakimseniz tarafınıza bildirdiğimiz eksiklikler tarafınızca gerçekleştirilir. Dilerseniz site içi düzenlemeler tarafımca da yapılır.

SEO Danışmanlığı Sürecinde Web Sitenizde Ne Gibi Değişiklikler Olacak ?

– Verdiğiniz hizmeti en iyi tanımlayan anahtar kelimeler Google’da mevcut durumundan daha üst sıralarda çıkacak.
– Web sitenizde yer alan görseller, görsel arama sonuçlarında üst sıralarda çıkacak.
– Alexa dünya ve ülke sıralamanız hızla artmaya başlayacak.
– Sitenize gelen ziyaretçiler daha fazla sayfa gösterimi yapacak.